Аквапарк

Співвласники дельфінарію «Оскар» об’єдналися із розташованим поряд найбільшим аквапарком в Україні і створили Центр розваг на воді для дітей і дорослих під назвою «Острів Скарбів».  Власники парку розваг не приховують гордості, адже дельфінарій і аквапарк в Кирилівці тепер разом лідирують за всіма параметрами серед інших українських центрів розваг – від розмірів до якості послуг.

 

 

Аквапарк «Острів Скарбів» :

 

 

aquapark

 

Контакти:

тел: +38 (050) 257-47-47

Поштовий індекс: 72564

Україна, Запоріжська область

Акімовский р-н, смт. Кирилівка

вул. Первомайская, 1-Б

Чорноморські
дельфіни

Морські
котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин

зручне
розташування

веселе
дозвілля

Тут на території 60 тисяч м2 розміщено 16 атракціонів для дорослих та 18 - для дітей.  Ценральний басен - 1 700 м2 кришталево чистої води. Чотири додаткових басейни біля підніжжя гірок, два дитячих, з безпечною глибиною 40 и 80 см. "Штучна річка" по периметру аквапарку та піратський корабель,  прибувший на "Остров Скарбів" із знаменитого роману.  Окрім цього, ресторан "Біллі Бонс", піцерія Siciliano, кафе домашньої кухні "Штурвал",  кафе української кухні "Шинок" та дитяче кафе "Африка". Шеф-повар кожного закладу готує так, що пальки оближеш!


Ну, і звичайно, легендарний бар біля центрального басейну, де бармени готоють набільш модні,  смачні та солодкі коктейлі з незвичайною подачею. Кожного дня весела арт-команда проводить для гостей аквааеробіку, водне поло, 
волейбол, дискотеку, ігри в дартс та бірпонг, бармен-шоу, конкурси, розіграші, та пригощає смачними призами.