Про дельфінарій

Мережа дельфінаріїв «Оскар» існує уже сім років і налічує три заклади по Україні – в Кирилівці, Генічеську та у Трускавці.

 

Проект дельфінаріїв розробляли спеціалісти згідно європейських стандартів. Будуючи дані комплекси фахівці створили умови, що максимально наближені до природних. Зроблені вони у фасолеподібній формі, бо, як стверджують спеціалісти, це найбільш зручна форма для проживання дельфінів. А глядацькі трибуни дельфінарію у Кирилівці розташовані так, що вони цілий день перебувають в тіні, таким чином створюючи комфорт для глядачів у літню спеку.

 

Дельфінарій у Кирилівці, що розташований на Федотовій косі азовському узбережжі, відкрився у серпні 2011 року і працює тут лише у літній сезон. Афаліни і морські котики переїхали сюди з Ялти, що в окупованому Криму.

 

«Нам добре там, де добре нашим вихованцям, а в Кирилівці створені найкомфортніші умови для життя, - розповідає Андрій Калганов, співзасновник дельфінарію «Оскар». - Ми оцінили, наскільки тут комфортно і артистам, і глядачам. Адаптація до нового місця пройшла успішно – артисти звикли до нового «будинку», ми оновили програму виступу і працюємо з задоволенням в новому сезоні!».

 

Чорноморські
дельфіни

Морські
котики

комфортні
умови для життя

зручний басейн
для тварин

зручне
розташування

веселе
дозвілля

Співзасновник проекту Андрій Калганов – представник найдосвідченішою і давньої династії дельфінів в СНД. Відкрити гігантський дельфінарій – заповітна мрія його батька, який створив перший дельфінарій в СРСР. Правда, там морських жителів навчали не акторської майстерності, а військовій підготовці.

«Це був перший військовий дельфінарій, який знаходився в Козачій бухті в Севастополі і працював під грифом« Цілком таємно».

 

Сьогодні ж нащадки династії змінили діяльність дельфінарію з військового на розважальний. До прикладу, в Кирилівці разом з Андрієм Вікторовичем в команді тренерів працюють двоє його дітей – Катя і Віктор, професію тренера вже обрав собі й онук.

 

«Добре, що у Кирилівки є «Оскар». Це означає, що у найвідомішого курорту Азова – прекрасне туристичне майбутнє і перспективи, - резюмує голова селища Кирилівка Іван Малєєв. - Кирилівка сьогодні становить сильну конкуренцію іншим курортам, адже територія залишається найчистішою на всьому узбережжі Азовського моря – тут зовсім немає промисловості, а індустрія розваг зросла до кращих європейських зразків».

 


Відкриття у Кирилівці дельфінарію «Оскар» спонукало його співвласників об’єднатися із розташованим поряд найбільшим аквапарком в Україні і створити Центр розваг на воді для дітей і дорослих під назвою «Острів Скарбів».

 

Власники парку розваг не приховують гордості, адже дельфінарій і аквапарк в Кирилівці тепер разом лідирують за всіма параметрами серед інших українських центрів розваг – від розмірів до якості послуг.